ELEKTROMECHANIKA SAMOCHODOWA

Nie ilość, lecz jakość domeną naszej firmy - przy zachowaniu umiarkowanych cen!
STRONA GŁÓWNA O FIRMIE NASZA OFERTA KONTAKT LOKALIZACJA
O firmie
 

Firma Auto Sech  istnieje od 1981 roku, oferujemy kompleksowe usługi w zakresie naprawy aut wszystkich marek samochodów osobowych jak i dostawczych. W roku 2005 siedziba Firmy została przeniesiona do nowego obiektu w celu polepszenia standardu obsługi naszych klientów. Po niedługim czasie widząc zmieniający się rynek oraz potrzeby kontrahentów, rozszerzyliśmy swoje działanie w zakresie elektromechaniki. Naszym celem jest dalsze rozwijanie się w tym kierunku, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Kluczem do naszego sukcesu jest doświadczona kadra pracowników jak i bogate zaplecze techniczne co umożliwia nam dokonanie szybkiej i trafnej diagnozy, a co za tym idzie - oszczędność Państwa czasu i przede wszystkim pieniędzy.

Oprócz obsługi indywidualnych klientów, świadczymy usługi dla flot samochodowych i leasingowych. Podejmując z nami współpracę jesteśmy w stanie Państwu zaoferować szeroki wachlarz usług poza standardowymi naprawami. W naszej ofercie znajdą Państwo także sprzedaż oraz wymianę opon jak i profesjonalną konserwację urządzeń klimatyzacyjnych. Ponadto od 2000 roku specjalizujemy się w zakładaniu instalacji gazowych. Podejmujemy się również naprawy instalacji nie zakładanych przez naszą firmę.

Z myślą o szybkiej obsłudze klienta, mamy stały dostęp do magazynu części zarówno oryginalnych jak i dorównujących im jakością zamienników, z czego większość części posiadamy na miejscu.

Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia możemy stwierdzić, że za pomocą rutynowych przeglądów można w porę, po niskiej cenie, dokonać małych niezbędnych napraw, zanim dojdzie do poważniejszych uszkodzeń i drogich wymian części.

Korzyści jakie Państwo zyskają ze współpracy z nami:

  • naprawy dla flot wykonujemy poza kolejnością,

  • sprzedaż opon dla stałych klientów po cenie hurtowej,

  • naprawy do 50 zł w ramach stałej współpracy wykonujemy - gratis

  • sprawdzenie samochodu przed rocznym przeglądem - gratis

  • usługa zmiany oleju - gratis

Zadzwoń i sprawdź co jeszcze możesz zyskać podejmując współpracę z nami.

Jako że jesteśmy firmą elastyczną, do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do współpracy, szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem tel. 059 83 44 861, kom. 606 833 682

© 2008 Infocity